Oprócz usług rozdrabniania odpadów, oferujemy również dzierżawę sprzętu i wynajem rozdrabniaczy wstępnych. Jakie urządzenia możesz od nas wypożyczyć? Naszym Klientom proponujemy między innymi mobilne rozdrabniacze odpadów i rozdrabniacze wstępne przeznaczone do różnego rodzaju materiałów. Mamy wiele rodzajów tego typu sprzętów, które znajdą zastosowanie w różnorodnych pracach. Mogą one służyć na przykład do zgniatania odpadów komunalnych, budowlanych czy zielonych. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem rozdrabniacza wstępnego lub wypożyczeniem innych, oferowanych przez nas urządzeń, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szeroki wybór maszyn i konkurencyjne ceny.

Wynajem rozdrabniacza mobilnego

Zachęcamy również do skorzystania z oferty wynajmu rozdrabniacza mobilnego. Zapewniamy możliwość skorzystania z wysokiej klasy maszyny, a także jej transport we wskazane przez Klienta miejsce. Dysponujemy kilkoma modelami rozdrabniaczy, również wyposażonymi w kółka pozwalającymi na wygodne przemieszczanie maszyny. W naszym parku maszynowym znajdują się m.in. urządzenia producentów Shredder, Doppstadt, Hammel i M&J. Wszystkim Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w obsłudze urządzenia.

Co wyróżnia nasze maszyny do rozdrabniania?

Wynajmowane przez naszą firmę rozdrabniacze wstępne cechują się przede wszystkim ogromną wytrzymałością. Oferowane sprzęty mogą pracować nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, co nie będzie miało wpływu na ich działanie. Cechą charakterystyczną tych maszyn jest również niezwykła wydajność. Dzięki temu, nawet duża ilość odpadów, może zostać rozbita w niezwykle krótkim czasie. Rozdrabniacze dwuwałowe i rozdrabniacze mobilne wyróżniają się również swoją wielofunkcyjnością. Pozwala to zniszczyć wiele rodzajów śmieci przy użyciu jednej maszyny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą maszyn do rozdrabniania.