Świadczymy usługi rozdrabniania elektrośmieci dla firm i osób prywatnych. Trudno wyobrazić sobie XXI wiek bez sprzętów RTV i AGD. Komputery, telewizory, lodówki czy zmywarki, są stałym elementem wyposażenia każdego domu, restauracji czy biura. Zdarza się jednak, że ulegną one uszkodzeniu, bądź zostają wymieniane na nowsze modele. Gdy przestają być potrzebne, należy zutylizować je w należyty sposób. Zgodnie ze wszelkimi normami działa nasza firma, zajmująca się rozdrabnianiem elektrośmieci. Jeśli jesteś zainteresowany oferowaną przez nas usługą, zapraszamy do kontaktu.

Rozdrabnianie odpadów elektronicznych

Usługa rozdrabniania odpadów elektronicznych obejmuje obróbkę różnego rodzaju elementów i urządzeń elektronicznych. Dysponujemy urządzeniami służącymi do rozdrabniania różnej wielkości elementów z aluminium, żelaza, miedzi oraz metali szlachetnych. Przyjmujemy również bardzo zanieczyszczone odpady. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie usługi, a także separację surowców, która pozwala na wykorzystanie ich w przyszłości. Oferujemy przekazanie Klientowi granulatu o wybranej przez niego frakcji, dzięki czemu może być następnie poddawany utylizacji. Odpady elektroniczne są cennym źródłem surowców takich jak miedź, aluminium, żelazo i metale szlachetne.

Rozdrabnianie sprzętu RTV i AGD

Oferujemy usługę rozdrabniania sprzętu RTV i AGD. Obróbce poddajemy m.in. lodówki, mikrofalówki i telewizory. Rozdrabniamy również różnego rodzaju kable i przewody, także w otulinie i z zabezpieczeniami. Wraz z postępem technologicznych, wzrasta wykorzystanie tego typu sprzętów, dlatego tak ważne jest rozdrabnianie i utylizowanie odpadów ze sprzętu domowego w odpowiedzialny sposób. Ofertę kierujemy m.in. do sklepów wielkopowierzchniowych, które są zobowiązane do przyjmowania zużytego sprzętu z gospodarstw domowych. Dysponujemy również rozdrabniaczami wstępnymi, które znajdują zastosowanie w przypadku dużych odpadów elektronicznych.

Rozdrabnianie sprzętu komputerowego

Zapraszamy również do kontaktu osoby zainteresowane usługą rozdrabniania sprzętu komputerowego. Można przekazać nam m.in. dyski twarde, napędy DVD, procesory i karty pamięci. Dysponujemy rozdrabniarkami wolnoobrotowymi, które świetnie sprawdzają się podczas rozdrabniania złomu komputerowego. Mamy też urządzenia zapewniające separację składników żelaznych i nieżelaznych. Sposób rozdrabniania i recyclingu sprzętu komputerowego jest dokładnie określony przez przepisy prawne, dlatego należy oddawać je do punktów wyspecjalizowanych w świadczeniu tego typu usług.