Świadczymy usługi mielenia karpin i rozdrabniania korzeni. Rozdrabniamy różnego rodzaju podziemne fragmenty wyciętego drzewa wraz z jego pniem. Zajmujemy się obrabianiem elementów powstałych w wyniku prac prowadzonych na terenach zielonych. Ich pozostawienie w parkach lub ogrodach negatywnie wpływa na wygląd miejsca. Bez odpowiedniego sprzętu ich usunięcie, podobnie jak rozdrobnienie nie jest proste. Jeśli chcesz w skuteczny sposób pozbyć się tych fragmentów roślinności, możesz skorzystać z oferty naszej firmy. Mielenie karpin i rozdrabnianie korzeni to obok między innymi mielenia gabarytów jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa.

Rozdrabniacz korzeni

Dysponujemy wysokiej klasy rozdrabniaczem korzeni. Jest to maszyna wykorzystywana głównie przez przedsiębiorstwa zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych. Przy jej pomocy, jak wskazuje nazwa, w skuteczny sposób można zmielić każdy rodzaj korzeni. Dzięki rozdrabniaczom do korzeni możliwe jest niezwykle szybkie i komfortowe rozdrabnianie odpadów zielonych. Oferowane przez nas maszyny pozwalają zmielić każdy rodzaj naturalnych odpadów, powstałych podczas prac ogrodowych. Do prac wykorzystujemy m.in. maszyny producentów Hammel, M&J, Shredder i Doppstadt. Umieszczone w urządzeniu odpady nie są w stanie przedostać się przez zamontowany w maszynie otwór, póki nie będą mieć odpowiedniego rozmiaru, dlatego gwarantujemy przygotowanie odpadów dokładnie według zaleceń Klienta.

Rozdrabnianie korzeni

Usługę rozdrabniani korzeni oferujemy m.in. przedsiębiorstwom zajmującym się porządkowaniem terenów zielonych, jak i firmom przygotowującym tereny pod inwestycje budowlane. Oferujemy mielenie każdej ilości korzeni, gałęzi i karpin. Dysponujemy maszynami, które skutecznie poradzą sobie z różnego rodzaju odpadami zielonymi, nawet na trudnym terenie. Zapraszamy również do kontaktu Klientów zainteresowanych rozdrabnianiem odpadów tartacznych, zrębków drzewnych, odpadów drewnianych i kompostu. Zapewniamy skutecznie zmniejszenie objętości odpadów oraz rozdrobnienie ich do pożądanego rozmiaru frakcji. Obrobione odpady, takie jak korzenie i karpiny mogą być wykorzystywane m.in. do celów energetycznych.