Uporządkowanie ogrodu lub miejskich parków i alei często wiąże się z wycięciem części koron drzew czy wyrównaniem krzewów. Skutkiem tego jest spora liczba usuniętych gałęzi oraz konarów. Wówczas swoją pomoc może zaoferować Ci nasza firma. Specjalizujemy się bowiem w rozdrabnianiu odpadów zielonych. Przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu zmielimy każdy rodzaj naturalnych odpadków, powstałych w wyniku prac ogrodowych. Jeśli zatem jesteś zainteresowany rozdrabnianiem drewna oraz innych odpadów zielonych, zapraszamy do kontaktu.

Mielenie karpin i rozdrabnianie korzeni

Korzenie oraz karpiny, czyli podziemne fragmenty wyciętego drzewa wraz z jego pniem, to kolejne elementy powstałe w wyniku prac prowadzonych na terenach zielonych. Ich pozostawienie w parkach lub ogrodach negatywnie wpływa wygląd miejsca. Bez odpowiedniego sprzętu ich usunięcie, podobnie jak rozdrobnienie nie jest proste. Jeśli chcesz w skuteczny sposób pozbyć się tych fragmentów roślinności, możesz skorzystać z oferty naszej firmy. Mielenie karpin i rozdrabnianie korzeni to obok między innymi mielenia gabarytów jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa.

Rozdrabnianie drewna

W usługi naszej firmy wpisuje się również rozdrabnianie drewna, w tym różnego rodzaju odpadów drewnianych, które powstają np. w zakładach stolarskich. Zrębki mielone są na drobne wióry, które mogą być zostać wykorzystane chociażby do wytworzenia paliwa. Przyjmujemy drewniane odpadki zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.