Świadczymy usługi rozdrabniania odpadów zielonych. Uporządkowanie ogrodu lub miejskich parków i alei często wiąże się z wycięciem części koron drzew czy wyrównaniem krzewów. Skutkiem tego jest nagromadzenie sporej liczby usuniętych gałęzi oraz konarów. Wówczas swoją pomoc może zaoferować Ci nasza firma. Specjalizujemy się bowiem w rozdrabnianiu odpadów zielonych. Przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu zmielimy każdy rodzaj naturalnych odpadków, powstałych w wyniku prac ogrodowych. Jeśli zatem jesteś zainteresowany rozdrabnianiem drewna oraz innych odpadów zielonych, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy nie tylko rozdrabnianie odpadów zielonych, ale też gastronomicznych, biologicznych i organicznych.

Mielenia odpadów organicznych

Zajmujemy się mieleniem odpadów organicznych, czyli różnego rodzaju odpadów powstających w ogrodach, domach, a także w zakładach przemysłowych i rolnych, które są poddawane rozkładowi przez enzymy i mikroorganizmy. Dysponujemy maszynami, które rozdrabniają odpady organiczne do pożądanego przez Klienta substratu. Otrzymane odpady mogą być wykorzystywane w zakładach utylizacji oraz do produkcji biogazu. Przeprowadzony przez nas proces, przygotowuje odpady organiczne do procesu fermentacji. Zachęcamy do kontaktu także osoby zainteresowanie rozdrabnianiem korzeni.

Rozdrabnianie odpadów gastronomicznych

Oferujemy również rozdrabnianie odpadów gastronomicznych i produktów przeterminowanych. Zajmujemy się przetwarzaniem resztek pokarmu, odpadów poubojowych, a także opakowań po żywności. Tego typu odpady muszą zostać odpowiednio rozdrobnione przed ich kompostowaniem. Maszyny, którymi dysponujemy, sprawnie rozdrabniają także części włókniste i kości. Świadczymy też usługę wynajmu rozdrabniaczy odpadów gastronomicznych, które znajdą zastosowanie w supermarketach, hotelach, restauracjach, a także w zakładach przetwórstwa żywności i na targowiskach.