Rozdrabniacze do śmieci różnią się od siebie między innymi wielkością i mocą przerobową. Odpowiedni dobór sprzętu uzależniony jest zatem od rodzaju odpadów do rozdrobnienia. Jeśli więc szukają Państwo użytecznej maszyny do rozdrabniania odpadów komunalnych i przemysłowych, warto zainteresować się naszymi rozdrabniaczami do śmieci. Doskonale sprawdzą się w ekocentrach, składowiskach odpadów i wszelkich przedsiębiorstwach branży gospodarki odpadami i recyclingu. Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń o różnych parametrach, które znajdą zastosowanie w rozdrabnianiu śmieci pochodzących ze wszystkich gałęzi przemysłu.

Rozdrabniarka do śmieci

Dysponujemy rozdrabniarkami do śmieci marek Hammel, M&J, Shredder i Doppstadt. Mamy m.in. urządzenia wyposażone w noże mające 10 mm i 20 mm, które można stosować do kruchych materiałów, a także noże 40 mm i 50 mm, które sprawdzą się do obrabiania tworzyw sztucznych. Klienci zainteresowani rozdrabniarkami do śmieci metalowych i plastikowych mogą zakupić urządzenia z nożami 80 mm. Odpady mogą zostać obrobione tak, by charakteryzowała je frakcja duża, czyli mająca do 30 mm, średnia, w przypadku której odpady mają do 10 mm oraz małe, czyli mające kilka mm.

Schreder do odpadów

Schreder do odpadów to kolejne z urządzeń z naszej oferty przystosowane do rozdrabniania odpadów różnego gabarytu. Maszyny te są stosowane w wielu gałęziach przemysłu i doskonale nadają się do rozdrabniania takich materiałów, jak odpady komunalne i budowlane, szkło, ceramika, papier, karton, drewno, plastik, tkaniny, opony, aluminium, metal, a także substancje organiczne. Mamy urządzenia wyposażone w jednowałowy i dwuwałowy rozdrabniacz, który przetwarza odpady na frakcję drobną, średnią i grubą. Charakteryzuje go wysoka przepustowość oraz niskie koszty eksploatacji, dzięki wyposażeniu w nowoczesne, ekonomiczne napędy. Maszyny te są wytrzymałe i bardzo wydajne. Wyróżnia je także prosta, intuicyjna obsługa oraz niski poziom wibracji podczas pracy. Są również proste w konserwacji i łatwe w czyszczeniu.

Rozdrabniarka Schreder

Rozdrabniarka Schreder skutecznie radzi sobie nawet z bardzo twardym materiałem. Niezależnie od tego, czy jest stosowana do rozdrabniania odpadów komunalnych, rzemieślniczych, przemysłowych, czy też wielkogabarytowych, zapewnia sprawne i dokładne przerobienie różnego rodzaju elementów. Wyposażona jest w komorę siekania, wirnik i wysokiej jakości narzędzia tnące ze specjalnego stopu stali. Ma szerokie wały i frezy, które zapewniają dużą przestrzeń roboczą. Oferujemy niezawodne modele, które są w stanie znieść nawet bardzo duże obciążenia, pojawiające się m.in. podczas rozdrabniania plastiku. Przygotowaliśmy też maszyny ze specjalną, regulowaną siatką, dzięki czemu rozdrabnianie śmieci nie wymaga fazy mielenia i granulacji.