Jedną z usług wpisujących się w przygotowaną przez nas ofertę mielenia gabarytów jest rozdrabnianie podkładów kolejowych. To czynność wymagająca ogromnego doświadczenia i specjalistycznego sprzętu. Dla naszej firmy nie stanowi to jednak żadnego problemu. Usługę rozdrabniania podkładów kolejowych wykonujemy kompleksowo. Nie wymagamy wcześniejszego rozmontowywania elementów czy oddzielania komponentów drewnianych od stalowych. Jeśli chcesz nam zlecić tego typu zadanie, skontaktuj się z nami i niczym się nie martw. Wszystko zrobimy za Ciebie.

Rozdrabnianie belek kolejowych

Zapewniamy bezpieczne dla ludzi i środowiska rozdrabnianie belek kolejowych. Można przekazać nam podkłady kolejowe bez żelaza, a także pełne podkłady z płytami i bolcami. Mamy bogato wyposażony park maszynowy, w którym znajdują się m.in. urządzenia producentów Hammel, M&J, Doppstadt i Shredder. Zapewniamy odpowiedni dobór maszyny do objętości i rodzaju obrabianych odpadów oraz sprawną realizację usługi. Jesteśmy doświadczoną firmę, z której oferty korzystając, masz pewność profesjonalne zrealizowanego zlecenia. Oferujemy zarówno wykonanie zlecenia na miejscu wskazanym przez Klienta, jak i wynajem rozdrabniaczy. Możemy przetransportować wybrany sprzęt do siedziby Klienta.

Utylizacja podkładów kolejowych

Utylizacja podkładów kolejowych musi być wykonywana przez wykwalifikowane, uprawnione do tego typu czynności firmy. Podkłady kolejowe należą do grupy odpadów niebezpiecznych. Są to elementy impregnowane olejami produkowanymi ze smoły węglowej, które mają działanie rakotwórcze. Kreozot znajdujący się w tego typu olejach może przenikać do wód i gleby, dlatego podkłady kolejowe muszą być transportowane i magazynowane przed obróbką przez odpowiednie przedsiębiorstwa mające wymagane uprawnienia. Siedziba naszej firmy znajduje się w Reptowie koło Bydgoszczy, ale do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa z całej Polski.