Stal jest wyjątkowo twardym surowcem, dlatego rozdrabnianie stali warto zlecić doświadczonej firmie dysponującej profesjonalnym sprzętem do przeprowadzania tego typu czynności. Każdy rodzaj prac wykonywanych z tym stopem wymaga niezwykle trwałych narzędzi oraz szerokiej wiedzy. Tylko wtedy, możliwe jest jego przetworzenie w sposób skuteczny i bezpieczny. Do realizacji tego typu zadań wykorzystujemy sprzęt o niezwykłej mocy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skruszyć nawet najtwardsze elementy. Jakie wyroby stalowe mielimy? Odpowiedź jest prosta: wszystko! Nasze urządzenia poradzą sobie zarówno z przedmiotami codziennego użytku, jak i z konstrukcjami przemysłowymi czy z rozdrobnieniem odpadów budowlanych wykonanych z tego surowca.

Rozdrabnianie stalowych odpadów przemysłowych

Zajmujemy się rozdrabnianiem stalowych odpadów przemysłowych. Można przekazać nam odpady z odlewów i wykrawania oraz wióry metalowe. Rozdrabniamy też całe i sprasowane beczki metalowe, zarówno puste, jak i zanieczyszczone. Dysponujemy rozdrabniaczami wielokanałowymi do taśm, drutów i kabli. Odpady po rozdrobnieniu mogą być ponownie wykorzystywane po odpowiednim przetworzeniu bądź stosowane jako zastępcze paliwa. Zapewniamy profesjonalny dobór rozdrabniacza do rodzaju elementów, ich kształtu i twardości. Dzięki temu, skutecznie zostaje zmniejszona objętość odpadów, a co za tym idzie, mogą być one dalej przetwarzane na kompozyty.

Mielenie złomu aluminiowego

Oferujemy usługi mielenia złomu aluminiowego. Do rozdrabniania profili, ram, arkuszy, wlewek i blach stosujemy wielokanałowe maszyny tnące. Aluminium charakteryzuje się wysokim stopniem odzysku i może być poddawane recyclingowi nieskończoną ilość razy bez utraty swoich właściwości, dlatego warto ze względów ekologicznych i ekonomicznych poddawać je rozdrabnianiu i recyclingowi. Mielimy wszelkiego rodzaju odpady pochodzące z działalności firm z różnych sektorów przemysłu, m.in. budowlanego, metalurgicznego, elektrycznego i samochodowego. Zachęcamy do kontaktu zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne.