Dostępne w naszej ofercie mobilne rozdrabniacze odpadów to najwyższej jakości maszyny. Jak wskazuje nazwa, charakteryzują się one swoją mobilnością. Dzięki temu, nie muszą one pracować stacjonarnie i mogą być wielokrotnie transportowane w dowolne miejsce. Urządzenia dostępne w naszej firmie mogą być przewożone między innymi na specjalistycznych naczepach. Część z nich wyposażona została jednak w koła. Tego typu rozwiązanie pozwala na jeszcze szybszy i łatwiejszy transport. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty osoby indywidualne i firmy.

Zastosowanie mobilnego rozdrabniacza odpadów

Zastosowanie mobilnych rozdrabniaczy odpadów jest niezwykle szerokie. Urządzenia te doskonale sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju odpadów. Jakie rodzaju elementy mogą być niszczone przy ich zastosowaniu? Są to między innymi tradycyjne odpady komunalne, wielkogabarytowe, zielone czy budowlane. Maszyna świetnie radzi sobie z rozdrabnianiem palet, korzeni, gałęzi oraz lekkiego gruzu. Specjalistyczne urządzenia znajdujące się w naszym parku maszyn pozwalają nam również świadczyć usługę rozdrabniania stali.

Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy

Oferujemy usługi mobilnym rozdrabniaczem wolnoobrotowym, a także wynajem rozdrabniacza mobilnego. Koszt obejmuje zużyte paliwo, transport we wskazane miejsce oraz koszt roboczogodziny wraz z operatorem. Nasze urządzenie rozdrabnia materiał, który zostaje podany do kosza zasypowego. Wyposażone jest w wolnoobrotowe wały nożowe. Następnie obrobiony surowiec zostaje przeniesiony do kontenera bądź na pryzmę. Oferowany przez nas mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy ma również funkcję rewersu, która zapewnia rozdrobnienie nawet trudnych w obróbce materiałów.