Rozdrabnianie odpadów budowlanych to jedna ze specjalizacji naszej. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie sprzęty, które gwarantują realizację usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra sterująca maszynami jest odpowiednio wyszkolona oraz posiada niezbędne zezwolenia do ich obsługi, dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są zgodnie z prawem i obowiązującymi standardami. Jakie odpady budowlane rozdrabniamy? Jest to między innymi gruz, kamienie czy ceramika. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, w której znajdziesz również na przykład rozdrabnianie stali, zapraszamy do kontaktu.

Rozdrabnianie palet

Zakres usług związanych z mieleniem odpadów budowlanych obejmuje również rozdrabnianie palet. Nasze maszyny dostosowane są do niszczenia palet różnego typu. Oferujemy między innymi rozdrabnianie najczęściej stosowanych w transporcie europalet oraz palet sygnowanych symbolem EUR 3. Ponadto mielimy rzadziej stosowane platformy typu ISO, EUR 6, EPAL 6 czy palety z grupy CP, wykorzystywane w przemyśle chemicznym.

Do pracy używamy wysokiej klasy rozdrabniarek o wysokiej przepustowości. Nasze maszyny świetnie radzą sobie nawet z rozdrabnianiem palet, z których nie zostały uprzednio usunięte metalowe okucia. One również zostają zmielone na gładki pył, który jest następnie oddzielony przy pomocy specjalnego separatora magnetycznego. Tak rozdrobnione palety, a raczej ich pozostałości można ponownie wykorzystać np. jako nawóz.