Rozdrabnianie odpadów budowlanych to jedna ze specjalizacji naszej. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie sprzęty, które gwarantują realizację usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra sterująca maszynami jest odpowiednio wyszkolona oraz posiada niezbędne zezwolenia do ich obsługi, dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są zgodnie z prawem i obowiązującymi standardami. Maszyny, z których korzystamy, świetnie poradzą sobie z rozdrobnieniem papieru, szkła, tynków, oklein, a także materiałów izolacyjnych i pozostałości ze stolarki drzwiowej i okiennej.

Mielenie odpadów budowlanych

W ramach usługi mielenia odpadów budowlanych zapewniamy rozdrabnianie kamieni, ceramiki i gruzu. Tego typu odpady ze względu na masę i stopień zanieczyszczenia są trudne do przetransportowania, dlatego warto skorzystać z usługi firmy, która zapewni sprawny transport maszyny i ich utylizację na miejscu prac budowlanych. Rozdrabnianie to skuteczny sposób na zmniejszenie objętości odpadów o różnej frakcji. Jeśli interesuje Cię nasza pełna oferta, w której znajdziesz na przykład rozdrabnianie tworzyw sztucznych, to zapraszamy do kontaktu.

Rozdrabnianie gruzu

Świadczymy usługę rozdrabniania gruzu. Wykorzystujemy do tego celu m.in. dwuwałowe, wolnoobrotowe maszyny. Przerabiamy go na materiał o wybranej przez Klienta frakcji, dzięki czemu może być on ponownie wykorzystany podczas prac budowlanych oraz w budownictwie drogowym. Zapewniamy też oddzielenie odpadów z różnego rodzaju surowców. Dysponujemy przesiewaczami, które skutecznie oddzielają m.in. plastik, drewno i metal. Oferujemy rozdrabnianie gruzu, a także cegły rozbiórkowej.