Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym rozdrabnianiem odpadów komunalnych. Realizację zadań ułatwia nam własny, bogato wyposażony park maszyn. Znajduje się w nim szereg urządzeń o różnych gabarytach i przeznaczeniu, który pozwala nam niszczyć odpady niemal każdego rodzaju. Wyspecjalizowana kadra, którą dysponujemy sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdołaliśmy wypracować optymalny system pracy, co przekłada się na konkurencyjne ceny. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty rozdrabniania odpadów.

Rozdrabnianie papieru, plastiku i tworzyw sztucznych

Rozdrobnienie odpadów pozwala w skuteczny sposób ograniczyć zajmowane przez nie miejsce. Dzięki maszynom, które dostępne są w naszej firmie, możemy zaoferować skuteczne zmielenie śmieci. Zajmujemy się rozdrabnianiem papieru, plastiku, tworzyw sztucznych oraz wszelkich innych odpadów komunalnych. Podczas realizacji zadania, dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac. W związku z tym, w trosce o ekologię i środowisko naturalne, dokładnie pilnujemy, aby segregowane odpady nie mieszały się ze sobą. W ten sposób cały proces jest zgodny z zasadami recyklingu, a rozdrobnione odpady mogą zostać przetworzone i ponownie wykorzystane podczas produkcji.

Zajmujemy się rozdrabnianiem tworzyw sztucznych w postaci: pojemników, plastikowych taśm i lin, odpadów towarowych czy foliowych. Po zmieleniu uzyskujemy granulat, który może zostać użyty np. jako surowiec produkcyjny do wytworzenia butelek na środki chemiczne, wypełnienia ubrań oraz budowlanych materiałów izolacyjnych. Jak widać rozdrabnianie plastiku ma duży wpływ na ekologię i recykling, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.