Jesteśmy jednym z liderów branży przetwarzania odpadów. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednej z najważniejszych usług, którą jest mielenie gabarytów. Na czym to polega? Ten rodzaj prac to nic innego, jak rozdrabnianie największych odpadów. Dzięki specjalistycznym maszynom, które znajdują się na wyposażeniu naszej firmy, jesteśmy w stanie mielić niemal każdy rodzaj gabarytów. Oferujemy między innymi rozdrabnianie odpadów budowlanych czy komunalnych, do czego służy nam na przykład rozdrabniacz dwuwałowy wolnoobrotowy.

Rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych

Zajmujemy się rozdrabnianiem odpadów wielkogabarytowych. Przyjmujemy elementy, które ze względu na swoją masę i rozmiar nie mogą zostać wyrzucone wraz z innymi odpadami. Podobnie, jak inne elementy, często zawierają cenne surowce, które mogą zostać odzyskane, jednak muszą być odpowiednio przygotowane przed rozpoczęciem procesu recyclingu. Korzystając z naszych usług, Klient ma pewność fachowego przeprowadzenia procesu sortowania i przetwarzania odpadów wielkogabarytowych. Do tego celu używamy m.in. urządzenia Schreder do odpadów.

Usługi rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych

Świadczona przez naszą firmę usługa rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych obejmuje również transport odpadów bądź przyjazd wraz z urządzeniem do siedziby Klienta. Oferujemy rozdrabnianie różnych przedmiotów i materiałów, m.in. mebli, wyrobów tapicerskich, drewnianych skrzynek, elementów stolarki, gałęzi i litego drewna, a także rozdrabnianie elektrośmieci. Nasze maszyny wyposażone są w trwałe mechanizmy tnące oraz blokady, które zapewniają, że uzyskane odpady będą charakteryzować się odpowiednimi wymiarami. Możemy zamienić nawet bardzo duże odpady na elementy o drobnej frakcji. Przyjmujemy różne rodzaje materiałów, ponieważ nasze urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na ścieranie.