Park maszyn w naszej firmie wyposażony jest w wiele rodzajów sprzętu. Dzięki temu zakres świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki. Na wyposażeniu firmy posiadamy między innymi urządzenia pozwalające na mielenie gumy. Powierzone nam zadanie realizujemy zgodnie z zaleceniami klienta i według określonych norm. W związku z tym, skruszony surowiec może zostać poddany recyklingowi i ponownie być wykorzystany do produkcji. Ekologia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego zarówno mielenie gumy, jak i pozostałe prace, w tym rozdrabnianie odpadów komunalnych, realizujemy w taki sposób, aby były one jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

Mielenie i rozdrabnianie opon

Jako że specjalizujemy się w przecieraniu gumy, w ofercie naszego przedsiębiorstwa nie mogło zabraknąć usługi mielenia opon. Skorzystać z niej mogą zarówno zakłady wulkanizacyjne oraz warsztaty, jak i osoby prywatne, które chcą zniszczyć zużyte ogumienie. Zajmujemy się rozdrabnianiem opon pochodzących nie tylko z kół samochodów osobowych, ale również busów, ciężarówek autokarów czy pojazdów specjalnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższy standard obsługi.

Dlaczego warto oddać opony do mielenia?

Podczas użytkowania opon ich wytrzymałość niewątpliwie zalicza się do zalet – im jest ona większa, tym dłużej można korzystać z ogumienia. Co jednak zrobić z nim, kiedy przestanie nadawać się do użytku? Mielenie opon jest jednym z rozwiązań. Umożliwia ono recykling gumy i użycie jej chociażby do poprawy jakości asfaltu, a nawet produkcji oleju napędowego!