Świadczymy usługi rozdrabniania papieru i kartonów. Tego typu odpady mogą być ponownie wykorzystane w całości, dlatego warto oddawać je do rozdrobnienia, by mogły być użyte w przyszłości. Zajmujemy się też rozdrabnianiem opakowań po napojach i różnego rodzaju papieru opakowaniowego. Zapewniamy skuteczne rozłożenie ich na komponenty, takie jak aluminium i celuloza. Oferujemy również rozdrabnianie całych rolek papieru oraz ścinek poprodukcyjnych. Można powierzyć nam różnego rodzaju dokumenty i akta, które ze względów bezpieczeństwa muszą zostać dokładnie rozdrobnione. W ten sposób Klient zyskuje pewność, że poufne dane nie trafią do rąk osób trzecich.

Maszyna do rozdrabniania papieru

Dysponujemy maszyną do rozdrabniania papieru. Przyjmujemy różnego rodzaju papier w formie rolek, książek, arkuszy, a także tekturę. Przygotowujemy odpady o oczekiwanej przez Klienta wielkości. Zapewniamy sprawną i terminową realizacją zamówień oraz profesjonalną współpracę. Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń sprawdzonych producentów, dlatego możemy przyjąć duże i bardzo wymagające zlecenia. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu z całej Polski.

Rozdrabnianie makulatury

Oferujemy rozdrabnianie makulatury, czyli papieru, który musi zostać poddany oczyszczaniu przed rozpoczęciem procesu recyclingu. Przetwarzamy broszury informacyjne, ulotki reklamowe oraz plakaty. Współpracujemy m.in. z firmami i organizacjami, które są zobligowane do unieszkodliwienia tego typu odpadów. Korzystając z naszych usług, Klient zyskuje pewność, że przekazana makulatura zostanie rozdrobniona w profesjonalny i bezpieczny dla środowiska sposób.