Szeroka oferta naszej firmy obejmuje między innymi maszyny do rozdrabniania. Czym one są? Tego rodzaju urządzenia służą do przetwarzania różnego rodzaju odpadów. Gama maszyn, którymi dysponujemy to najwyższej jakości aparatura przystosowana zarówno do wykonywania niewielkich prac, jak i realizacji najcięższych zadań. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się ogromną trwałością i wysoką wydajnością. Jeśli jesteś zainteresowany proponowanymi przez nasz maszynami do rozdrabniania, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać Ci sprzęt, dopasowany do Twoich potrzeb.

Szeroki wybór maszyn do rozdrabniania odpadów

Oferta maszyn do rozdrabniania odpadów, którymi dysponuje nasza firma dedykowana jest do wielu rodzajów prac. Szeroki asortyment urządzeń sprawia, że każdy potencjalny klient znajdzie odpowiedni dla siebie sprzęt. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości maszyny, które są dostępne zarówno w sprzedaży, jak i atrakcyjnej ofercie wynajmu. Można więc na przykład zdecydować się na wynajem rozdrabniacza mobilnego albo zakup którejś z oferowanych przez nas maszyn do rozdrabniania odpadów. Co dokładnie można znaleźć w przygotowanym przez nas katalogu urządzeń? 

Rozdrabniacz do śmieci

Urządzenia tego typu różnią się od siebie między innymi wielkością i mocą przerobową. Odpowiedni dobór sprzętu uzależniony jest zatem od rodzaju odpadów do rozdrobnienia. Jeśli więc szukają Państwo użytecznej maszyny do rozdrabniania odpadów komunalnych i przemysłowych, warto zainteresować się naszymi rozdrabniaczami do śmieci. Doskonale sprawdzą się w ekocentrach, składowiskach odpadów i wszelkich przedsiębiorstwach branży gospodarki odpadami i recyclingu.

Rozdrabniacz do korzeni

Jest to maszyna wykorzystywana głównie przez przedsiębiorstwa zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych. Przy jej pomocy, jak wskazuje nazwa, w skuteczny sposób można zmielić każdy rodzaj korzeni. Dzięki rozdrabniaczom do korzeni możliwe jest niezwykle szybkie i komfortowe rozdrabnianie odpadów zielonych. Oferowane przez nas maszyny pozwalają zmielić każdy rodzaj naturalnych odpadów, powstałych podczas prac ogrodowych.

Rozdrabniacz wolnoobrotowy dwuwałowy

To jedno z najmocniejszych urządzeń w naszej ofercie. Służy ono do rozdrabniania wszelkiego rodzaju odpadów, w tym komunalnych czy budowlanych, a także palet, gruzu, pozostałości po wycince drzew, korzeni oraz materiałów wielkogabarytowych. Do zalet rozdrabniaczy wolnoobrotowych dwuwałowych należy mobilność, dzięki czemu dają możliwość szybkiego przetransportowania w dowolne miejsce, co zwiększa wachlarz ich zastosowań. Konstrukcja maszyn pozwala na przewożenie ich na przyczepach niskopodwoziowych.

Rozdrabniacz wstępny

Jest to maszyna doskonale nadająca się do pierwszego etapu przetwarzania odpadów. W zależności od rodzaju sprzętu, mogą być w niej rozdrabnianie palety, zieleń czy odpady komunalne. Rozdrabniacze wstępne cechują się dużą wytrzymałością, mogą pracować nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Są też bardzo wydajne, dzięki czemu można przy ich pomocy rozdrobnić dużą ilość odpadów w krótkim czasie. Warto też zwrócić uwagę na ich wielofunkcyjność.

Schreder do odpadów

Schreder do odpadów to kolejne z urządzeń z naszej oferty przystosowane do rozdrabniania odpadów różnego gabarytu. Maszyny te są stosowane w wielu gałęziach przemysłu i doskonale nadają się do rozdrabniania takich materiałów, jak odpady komunalne i budowlane, szkło, ceramika, papier, karton, drewno, plastik, tkaniny, opony, aluminium, metal, a także substancje organiczne.