Szeroka oferta naszej firmy obejmuje między innymi maszyny do rozdrabniania odpadów. Czym one są? Tego rodzaju urządzenia służą do przetwarzania różnego rodzaju odpadów. Gama maszyn, którymi dysponujemy to najwyższej jakości aparatura przystosowana zarówno do wykonywania niewielkich prac, jak i realizacji najcięższych zadań. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się ogromną trwałością i wysoką wydajnością. Jeśli jesteś zainteresowany proponowanymi przez nasz maszynami do rozdrabniania, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać Ci sprzęt, dopasowany do Twoich potrzeb.

Szeroki wybór maszyn do rozdrabniania odpadów

Oferta maszyn do rozdrabniania odpadów, którymi dysponuje nasza firma, dedykowana jest do wielu rodzajów prac. Szeroki asortyment urządzeń sprawia, że każdy potencjalny Klient znajdzie odpowiedni dla siebie sprzęt. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości maszyny, które są dostępne zarówno w sprzedaży, jak i atrakcyjnej ofercie wynajmu. Można więc na przykład zdecydować się na wynajem rozdrabniacza mobilnego albo zakup którejś z oferowanych przez nas maszyn do rozdrabniania odpadów. Co dokładnie można znaleźć w przygotowanym przez nas katalogu urządzeń? W przygotowanym asortymencie znajdują się m.in. rozdrabniacze do odpadów zielonych, śmieci, korzeni, a także rozdrabniacze wstępne. Mamy urządzenia jednowałowe oraz dwuwałowe, które można stosować m.in. do mielenia odpadów budowlanych, przemysłowych i komunalnych oraz wielkogabarytowych materiałów.

Maszyny do mielenia odpadów

Oferowane przez naszą firmę maszyny do mielenia odpadów mogą być stosowane do rozdrabniania papieru, drewna, szkła, ceramiki, tkanin, miedzi, metali, aluminium, plastiku i innych tworzyw sztucznych. Wykorzystywane są do mielenia odpadów komunalnych, przemysłowych i budowlanych, substancji organicznych i przedmiotów takich jak kartony, palety, opony, zderzaki, kable elektryczne oraz sprzęt AGD, m.in. lodówki. Znajdują zastosowane w składowiskach odpadów, punktach kasacji pojazdów, ekocentrach oraz firmach zajmujących się recyclingiem.