Hamado.pl

Mobilne rozdrabnianie odpadów Hamado z Reptowa

Firma Hamado z Reptowa koło Bydgoszczy zajmuje się mobilnym rozdrabnianiem odpadów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży recyklingu, które pracownicy zdobyli realizując na terenie całej Polski zlecenia na rozdrabnianie odpadów różnego pochodzenia. Rozdrabniamy odpady komunalne, przemysłowe, budowlane, wielkogabarytowe oraz odpady z drewna, plastiku, stali, gumy i innych materiałów. Proponujemy nie tylko nowoczesne rozwiązania, ale także staramy się poszerzać wiedzę Klientów, aby pomoc usprawnić działania linii do recyklingu. Oferujemy również wynajem maszyn do rozdrabniania.

Rozdrabnianie materiałów

Świadczymy usługi rozdrabniania materiałów dla osób indywidualnych i firm. Do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski. Nasza oferta zawiera rozdrabniacze dwuwałowe  służące do wstępnego przetwarzania odpadów. Maszyny są mobilne i charakteryzują się różnymi wielkościami oraz wydajnością, co ułatwia efektywną pracę z powierzonym nam materiałem. Frakcja przerobionych materiałów oraz wydajność sprzętu to elementy, które są dla nas bardzo ważne i za ich pomocą pragniemy w pełni usatysfakcjonować naszego klienta. Recykling i dbanie o planetę jest nieodłączną częścią życia w XXI wieku, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług firmy  Hamado, która przybliży nas- ludzi- do lepszego jutra dla zielonej Ziemi.

Mielenie odpadów

Mielenie odpadów to jeden z fundamentów działalności naszej firmy. Odkąd pojawiliśmy się na rynku, ta usługa nieprzerwanie znajduje się w przygotowanym przez nas katalogu usług. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa stale rozbudowywaliśmy nasz park maszyn. Obecnie znajduje się w nim wiele rodzajów urządzeń, z których każde przeznaczone jest do realizacji odpowiednich zadań. Nawet najlepsze maszyny nie mogłyby jednak działać na należytym poziomie, gdyby nie wyspecjalizowana kadra. Jednym z naszych największych sukcesów jest jednak doświadczenie, którego nie można kupić, a to właśnie m.in. dzięki niemu, możemy świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Łącząc każdy z wymienionych elementów jesteśmy w stanie zaoferować Wam mielenie odpadów każdego rodzaju, dbając przy tym o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły.

O nas

Hamado
Recykling

Hamado - pełna elastyczność

Staramy się naszym profesjonalnym zespołem zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cały czas modernizujemy i unowocześniamy nasz park maszyn o coraz to nowsze i wydajniejsze maszyny do różnego rodzaju odpadu pojawiającego się na rynku.